Palissandro Classico İtalya'da üretilen parlak bir mermer türüdür. Bu mermer koyu kahverengi dalgalara sahiptir ve mavi-bej bir renge sahiptir. Siyah çizgili krem tonları. Bu bilyenin deseni muhteşemden dinginliğe kadar değişir. Bir ortamı değiştirme yeteneğine sahip muhteşem bir mermerdir. Palissandro Classico, gri ve bordo renklerde yatay tonları ve kremsi bir tabanı olan güzel bir yapı malzemesidir. Bu taş özellikle makyaj tezgahları, tezgahlar ve hem dış hem de iç dekorasyon odaları için çok uygundur. Spesifikasyonlara göre kesilebilir. Sahip olduğu şık görüntü ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken Palissandro Classic mermerin diğer özelliklerini genel olarak aşağıdaki gibi inceleyebiliriz.

Palissandro Classic Mermer Özellikleri

Cilalı Palissandro Classico hem duvarlarda hem de zeminde harika görünüyor. Düzgün bir şekilde kapatıldığı takdirde her ev veya iş yeri için ideal bir malzemedir. İtalya'dan gelen bu bej taşın puslu deseni, onu hem iç hem de dış mekanlarda geniş alanlı uygulama tasarımı projeleri için ideal hale getiriyor. Ayrıca mermerin damarlı yapısı onu en zarif odalar için mükemmel kılmaktadır. Her taşın kendine özgü ayrıcalığı olması nedeniyle, boyut mevcudiyet durumuna göre değişiklik gösterecektir.

Palissandro Classico mermeri bir İtalyan mermeridir. Bu taş, açık kahverengi ve bronz damarlı krem-beyaz bir arka plana sahiptir. Düzgün bir şekilde kapatıldığında, Palissandro Classico Mermer her ev veya ofis için mükemmeldir. Palissandro Beyaz Mermerin bulutlu deseni nedeniyle, İtalya'dan gelen bej mermer özellikle iç ve kısmen dış mekanlarda geniş alan uygulamaları için uygundur. Ayrıca Beyaz Palissandro Mermer damarlı yapısı sayesinde doğal şık mekanlar için idealdir.

Palissandro Classic Mermer Fiyatları

Palissandro Classic mermer fiyatları bu ürünleri kullanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konudur. Bu noktada ürünlerin fiyatları tercih edilecek boyuta ve miktara göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle Palissandro Classic mermer fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Siz de bu ürünlere sahip olmak istiyor ve bu konuda detaylı bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Palissandromermer.com ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.