Palissandro Avellano mermer, şık görüntüsü ile dikkat çeken etkileyici bir mermer çeşididir. Bir İtalyan mermeri türü olan Palissandro Avellano, zengin bir dokuya sahiptir. Mermer genel olarak süt beyazı ince taneli bir arka plana sahiptir. Bu özellikleri mermerin ilgi çekici bir yapıya olmasını sağlamaktadır. Birbiri ile uyumlu renkleri, ince ve şık damarlı yapısı ile ev ve iş yerlerinde birçok alanda kullanılan bu mermerin özellikleri ile ilgili aşağıdaki detayları vermek mümkündür.

Palissandro Avellano Mermer Özellikleri Nelerdir?

Bir İtalyan mermeri olan Palissandro Avellano, damarlı mermer çeşitleri arasındadır. Farklı desenlere sahip olabilen bu mermerin genelde damarları capuccino ve espresso tonlarındadır. Taşı çapraz olarak çizen bu damarlar, bazı mermerlerde kıvrımlı bir yapıda olabilmektedir. Bu doğrultuda katı bir desen meydana gelmektedir.

Palissandro Avellano mermerinde bulunan damarlar ağaç yapısını anımsatacak biçimdedir. Bu özelliği ile diğer Palissandro mermer eşitlerinden farklılık göstermektedir. Mermer, açık pembemsi kahverengi ve bej tonlara sahip olabilmektedir. Bu mermer genel yapısı itibari ile çok yumuşak bir mermer çeşididir. Adeta bir deniz dalgasını anımsattığını ifade edebiliriz. Özellikle Palissandro Royal ile oluşturduğu bir karışım olan Palissandro Classic mermerinde dikkat çektiğini ifade edebiliriz.

Palissandro Avellano mermerin kullanım alanları son derece geniştir. Ev, ofis ve iş yerlerinde yoğun bir şekilde tercih edilen bu mermer, ortamın sıcak ve samimi bir yapıya bürünmesini sağlamaktadır. Bu noktada zeminde, duvar kaplamalarında, denizliklerde, tezgahlarda, dekorasyon ürünlerinde ve merdiven basamaklarında yoğun bir ilgi gördüğünden bahsedebiliriz. Siz de bu ürünleri tercih ederek yoğun bir şekilde dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Palissandro Avellano Mermer Fiyatları

Palissandro Avellano mermer fiyatları bu ürünlere sahip olmak isteyen kişilerin merak ettiği bir unsurdur. Dayanıklı yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu mermerler ile ilgili merak ettiğiniz tüm unsurlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek fiyatları konusunda bilgi alabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir mermerleri sizlere sunan firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.