Palissandro Black Mermer, İtalya'nın Toscana kentindeki en seçkin taş ocağında çıkarılan çok renkli bir mermer türüdür. Siyah ve grinin yatay tonlarıyla zenginleştirilmiş siyah bir arka plana sahip zarif, nötr tonlu bir malzemedir. Hipnotize edici, düz ve paralel damarları ve renk çeşitliliği ile dünyanın en prestijli malzemelerinden biri olan bu eşsiz Palissandro Black mermeri, yepyeni mermer karo koleksiyonumuza ilham kaynağı olmuştur. Bu taş özellikle tezgah, mozaik, dış – iç duvar ve zemin uygulamaları, çeşmeler, havuz ve duvar ve diğer tasarım projeleri için tercih edilmektedir. Şimdi gelin, Palissandro Black mermerin diğer özelliklerini inceleyelim.

Palissandro Black Mermer Özellikleri

Diğer siyah mermerlere benzer şekilde Palissandro Black mermer, Kuzey İtalya'da çıkarılan bir İtalyan taşıdır. Palissandro Classic, siyah damarların geçtiği gri bir arka plana sahiptir. Bu mermer türü, hamamlar, tezgahlar, zeminler, duvar özellikleri, şömineler ve hatta mobilyalar dahil olmak üzere geniş iç mekan uygulamaları için idealdir.

Palissandromermer.com iç ve dış dekorasyon için mermer karolar satışa sunan bir şirkettir. Birinci sınıf Palissandro Black cilalı fayans tedarikçisi olarak Palissandromermer.com, müşterilerimiz için çeşitli duvar karoları ve yer karoları ve ebat seçenekleri sunmaktadır. Bu karolar mutfak, banyo ve oturma odası vb. Palissandromermer.com geniş üretim üsleri ve zengin deneyimi ile üst düzey iç mekan ve ticari dekorasyon kaliteli karolar sağlama yeteneğine sahiptir.

Palissandro Black Mermer Fiyatları

Farklı alanlarda son derece şık ve kaliteli bir şekilde sunulan Palissandro Black mermer türlerine en kaliteli ve kolay bir şekilde firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz zeminde dilerseniz duvarda ya da farklı bir alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu mermerler, yoğun ilgi gören ürünlerdir. Bu noktada siz de kendi zevk ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu mermerin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamızın sizlere sunduğu bu ürünleri detaylı bir şekilde incelemek ve ürün özellikleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmaktır. Palissandro Black mermer fiyatlarına da firmamız aracılığı ile rahat bir şekilde ulaşabileceğinizi ifade etmemiz mümkündür.