Palissandro Mermer

Herkese hitap eden birbirinden farklı desenlerdeki mermer çeşitlerimiz ile tanışın!

İtalya’nın seçkin ve kaliteli mermeri olan Palissandro Mermer, doğal taş piyasasındaki tecrübesiyle perakende olarak satış yapmaktadır.

Stoklarımızda bulunan mermerler arasında Palissandro Avellano Mermer, Palissandro Black Mermer, Palissandro Classic Mermer ve daha birçok mermeri bulabilirsiniz. Üretilen mermerlerin her plakasında farklı seleksiyonlar bulunmaktadır. Mermerlerin çeşitli olması kullanıcılara yaşam alanlarında farklı kombinasyonlar yapma şansı verir. Mermerlerimiz özellikle iç mimari projelerde eşsiz bir görünüm kazandırmakta ve muhteşem iç mekanlara dönüşmektedir.

Profesyonel ekibimizle müşterilerden gelen taleplere geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz. Müşterilerine en iyi kaliteyi sunmayı ilke edinen Palissandro Mermer, sektörde gelişerek empati odaklı, dürüst ve gelişime açık bakış açısı ile büyümeye devam etmektedir.

Palissandro Mermer’in vizyonu hem müşterinin talep ve beklentilerini karşılamak hem de kaliteli ürünler üretmektir. En büyük farklarından biri de üstün kalite ve uzun ömürlü kullanımı garanti etmesidir.