En şık mermer çeşitlerinden bir tanesi olan Palissandro Bronze mermer ile evinizde ve ofislerinizde şık bir dekoratif görünüm elde edebilirsiniz. Palissandro Bronz Mermer Kuzey İtalya'da çıkarılır. Bu doğrultuda bir İtalya mermeri olan Palissandro Bronze mermerin yüzeyinde doğrusal olarak akan güzel bronz ve toprak tonu damarları vardır. Antik pembeden kahverengiye, maviye ve griye değişen bir dizi renge sahiptir. Özel karaktere sahip zarif mermer olan Palissandro Bronz, ticari, iç mekan, iç zemin, iç duvar, iç ıslak ve kuru, duş zemini, duş duvarı için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra Palissandro Bronze mermerin özelliklerinden aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

Palissandro Bronze Mermer Özellikleri

Palissandro Bronz, kuzey İtalya'da çıkarılan, iç mimarlar, taş distribütörleri ve mermer ithalatçıları tarafından çokça tercih edilen bir İtalyan mermeridir. Bu nedenle son derece dayanıklı ve kaliteli bir mermer türü olduğundan bahsedebiliriz. Antik pembeden kahverengiye, maviden griye uzanan bir renk yelpazesine sahiptir. Bu özelliği mermer satın almak isteyen kişiler için geniş bir renk seçeneği sunulmasını sağlamaktadır.

Bir İtalyan mermeri, bu, şaşırtıcı karaktere sahip enfes bir mermer isteyen herkes için gerçekten özel bir seçenek olarak ifade edilebilir. Benzeri olmayan bir mermer çeşididir. Bu abartılı İtalyan mermerinin her levhası son derece benzersizdir. Kırmızımsı kahverengi, bej ve beyaz yatay çizgileri olan gri bir tabana sahip olan Palissandro Bronze, ortama derinlik katarken ortama başka bir doku katan bir mermerdir. İç ve dış mekan döşeme, duvar kaplama, basamak, tezgah ve iç dekorasyonda kullanılan Palissandro Bronze, ilginç damar yapısıyla kitap eşleştirme için de uygun bir seçenektir.

Palissandro Bronze Mermer Fiyatları

Palissandro Bronze mermer fiyatları satın alınacak metrekareye göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle söz konusu mermerlerin fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Siz de bu ürünlerin fiyatlarını merak ediyor ve detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Palissandromermer.com ile iletişime geçerek bu ürünler ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sipariş oluşturmak ve bilgi almak için hemen harekete geçin.